Stěhování v předvánočním čase

Advent je v plném proudu. Venku to sice moc na bílé Vánoce nevypadá, ale čas nezastavíme. V neděli již zapálíme druhou svíčku na adventním věnci. Konec roku zároveň bývá i ve znamení stěhování do nových objektů. Vše samozřejmě na poslední chvíli, aby se Vánoce mohly trávit již v novém prostředí…

Finální úpravy jsou již samy o sobě náročné, a pak ještě řešit stěhování. V tomto směru bychom doporučili využít služeb stěhováků, podobně jako jste při stavbě objednávali řemeslníky na hrubou stavbu, elektriku, odpady, sádrokartony atp. Odpadne vám tak stres, který je s plánováním stěhování spojený.

Má to svá úskalí

Většinou se nic neobejde bez „háčku“. I tady tedy můžete narazit a to v případě, kdy si stěhováky chcete objednávat na poslední chvíli. Neříkáme, že neobjevíte firmu, která má volno na druhý den, ale často to bývá z nějakého důvodu. Velké a ověřené firmy, které se této oblasti věnují, mají většinou termíny plné několik dnů či týdnů dopředu a pokud netrefíte zrovna skulinku, že třeba nějaká akce odpadla, tak to může být komplikací. Proto je oslovte s poptávkou včas. I z důvodu, že pak samotná stěhovací akce proběhne snáz nežli v případě, kdy není čas se na ni řádně připravit. Stěhováci musí zvolit vhodnou partu, vozidlo, obalové materiály atd.

Užívejte adventní čas a tam, kde to je možné, přenechte starosti a úkoly na pověřenější osoby či firmy.

Vaši stěhováci ze www.stehovanibezdriny.cz