Skip to main content

Spolehlivá firma

Spolehlivá firma

Najít spolehlivou firmu, které můžete důvěřovat, není v dnešní době úplně jednoduché, ale naštěstí to není nemožné. Často se můžete setkat s firmou, která má největší důraz na „píár“, ale samotné služby dost pokulhávají. My ze Stěhování bez dřiny si na nic nehrajeme, jednáme fér a spolehlivě.

Stěhování v předvánočním čase

Stěhování v předvánočním čase

Advent je v plném proudu. Venku to sice moc na bílé Vánoce nevypadá, ale čas nezastavíme. V neděli již zapálíme druhou svíčku na adventním věnci. Konec roku zároveň bývá i ve znamení stěhování do nových objektů. Vše samozřejmě na poslední chvíli, aby se Vánoce mohly trávit již v novém prostředí…

Stěhováci radost vrací

Stěhováci radost vrací

V naší republice není stěhování zase tak časté, jako třeba v Americe, ale i tak se to týká snad každého z nás. Nebo víte o někom, kdo se ještě ani jednou nestěhoval? Důvodů může být celá řada, některé jsou příjemné, jiné už méně…

Volné termíny pro stěhování

Volné termíny pro stěhování

Léto je nabité asi pro každého. Někteří z nás jej ale mají akčnější z důvodu, že finišují přípravu svého nového bydliště a s tím spojené stěhování. Pokud se řadíte do této skupiny a budete chtít věci přestěhovat od stěhováků, pak zbystřete.

Těžkou práci zvládnou stěhováci

Těžkou práci zvládnou stěhováci

Když je člověk mladý, tak spoustu věcí neřeší. Zároveň dost často přeceňuje své síly, což je tedy ale záležitost takřka celoživotní 🙂 Takže když přijde na řadu otázka stěhování, tak se většina z nás bez bázně a hany vrhne na jakkoli velký a těžký objekt, aniž by řešila své zdraví, bezpečí svého okolí a mnohé […]

Bez dřiny od A do Z

Bez dřiny od A do Z

Jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí, která si zakládá na vlastních pravidlech, které moderní firmy často odmítají. Chceme, abyste se stali našimi spokojenými zákazníky a právě v tomto směru děláme maximum. Vždy preferujeme individuální a lidský přístup, ať už stěhujeme babičku na vesnici, nebo státní zámek.

Víc než jen stěhování

Víc než jen stěhování

Všem našim zákazníkům chceme poděkovat za důvěru, kterou v nás mají. Díky pozitivním ohlasům víme, že náš přístup ke stěhovací činnosti je správný. Nejsme firma, která kouká jen na současnost. Ve všem hledáme souvislosti a víme, že spokojený zákazník je tou nejlepší možnou reklamou. Ve Stěhování bez dřiny opravdu platí „Náš zákazník, náš pán“.

Stěhováci vám pomohou od starostí

Stěhováci vám pomohou od starostí

Když se zamyslíte nad tím, jak vám mohou stěhováci pomoci, co vás napadne? Většina odpovědí je ve smyslu, že vám pomůžou přemístit například nábytek z jednoho místa na druhé. Tak se to samozřejmě dá také zjednodušit, ale není to úplně přesné. Stěhování je i o něčem jiném…

Brzy nás navštíví paní zima

Brzy nás navštíví paní zima

Ne každý, ale někteří z nás se zimu těší. Někdo pak tráví na horách spoustu času, ať už kvůli lyžování, nebo zkrátka proto, že i v zimě jsou hory nádherné a lákají k návštěvě. Jiní zase provozují penzion, a tak je pro ně toto období důležité z hlediska výdělku. 

Silný partner pro stěhovací akce

Silný partner pro stěhovací akce

Jsme silní jako lev 🙂 Ale strach z nás mít nemusíte. Ať už se jedná o jakoukoliv oblast, je dobré mít k ruce spolehlivého a silného partnera. Firma Stěhování bez dřiny nabízí své služby již více než 25 let. To už je poměrně velká porce, které bychom nedosáhli bez vás, spokojených zákazníků.