Stěhovací firmy se ve své nabídce služeb zaobírají jak menšími lokalitami, tak samozřejmě i většími městy, kde je rovněž významná poptávka po stěhovací a vyklízecích službách. Právě ve větších městech je nejvíce vyrovnaná poptávka mezi stěhováním domácností a stěhováním firem. Výjimky potvrzují pravidlo – tvrzení, které platí prakticky pro všechny obory a oblasti. Záleží na lokalitě a daném období, ale z dlouhodobého hlediska je tento poměr značně vyrovnaný.Pokud se podíváme na nabídku stěhovacích služeb firmy Stěhování bez dřiny, pak zde nalezneme prakticky všechny významné lokality vyjma Západních Čech, nicméně i pro tyto části republiky je firma schopna nabídnout své služby, pouze nejsou tak hojně prezentovány jako např. lokality ve Středních, Východních či Severních Čechách.

Stěhování Liberec

Stěhování Liberec zahrnuje i další okolní oblasti jako jsou např. Tanvald, Desná, Chrastava, Mimoň, Velké Hamry či Rychnov u Jablonce nad Nisou. Firma Stěhování bez dřiny se může v této lokalitě pochlubit i referencí v podobě stěhování státního zámku Lemberk (jednalo se o stěhování v objektu).

Stěhování Brno

Na stěhovací služby Liberec přímo navazuje i služba Stěhování Brno. Toto na první pohled nejasné spojení je dáno tím, že trasa Liberec – Brno je jednou z hojně využívaných „stěhovacích tras“. Zaslouží si tak plně své umístění do nabídky služeb stěhovací firmy Stěhování bez dřiny.

Stěhování Praha

Ačkoliv se jedná o hlavní město, zařadili jsme tuto lokalitu na třetí místo v našem článku. Snad nám to Pražané odpustí 🙂 Stěhování Praha je však důležitou službou firmy Stěhování bez dřiny a to jak v případě stěhování bytů a rodinných domů, tak i firemních kanceláří, skladů a provozoven.