Vyklízíme komerční i bytové prostory. Přesouváme sklady. Přesuneme cokoli kamkoli podle vašich představ a podle vzájemné dohody. Působíme sice hlavně v Brně a jeho blízkém okolí, ale naše služby se samozřejmě vztahují i na celou českou republiku.

Lepší servis na přesun zboží, materiálu nebo zařízení domácnosti nenajdete. Levné stěhování Brno s vámi před každou akcí provede nezávaznou cenovou kalkulaci, takže budete mít po celou dobu přehled. Můžeme vám i předem zapůjčit skladovací boxy a další propriety, takže cokoli, co je citlivé nebo háklivé na pohyb, můžete zabalit předem podle svého uvážení. V našich autech je plné čalounění, takže nic nebude bušit o stěny. Na vaše přání navíc můžeme nábytek demontovat a převést na části a na novém místě opět smontovat.

Nabízíme vám i likvidace pozůstalostí a to dokonce na klíč. Víme, jak mohou a jak jsou tato období lidského života stresující a vyčerpávající. Proto po podrobné instruktáži převezmeme klíč od bytu nebo domu a předáme vám ho společně s vyklizeným objektem. Díky tomu se nemusíte účastnit víc, než je pro vás snesitelné. Pro jakékoliv dotazy máme k dispozici zákaznickou linku Levné stěhování Brno a rovněž jsme k dispozici na e-mail: info@levnestehovanibrno.cz