Skip to main content

Vyklízení skladových prostorů

Vyklízení skladových prostorů

Neustále si něco objednáváme, a tak není divu, že mnoho firem hledá a řeší nové skladové prostory. Pokud se nejedná o případy, kdy si takové sklady postaví zcela nové, přichází v úvahu vyhledávání starých objektů, které se pro tyto potřeby upraví. A zde je protor pro vyklízecí služby, které jdou ruku v ruce se stěhováním.

Stěhování skladových prostor

Stěhování skladových prostor

Skladové prostory. Důležitá část pro firmy, které se zabývají velko či maloobchodem a chtějí svým zákazníkům nabídnout co nejvíce zboží skladem. Ale i tyto prostory je třeba někdy přestěhovat, případně vyklidit, což se týká zejména případů, kdy kupujete nové skladové prostory, nebo potřebujete přepravit zboží z jednoho skladu do druhého a nechcete to řešit vlastními […]

Vyklízení a úklidové práce

Vyklízení a úklidové práce

Stěhování bez dřiny je již podle názvu stěhovací společností, ale asi nikoho nepřekvapí, že spolu se stěhováním nabízí i další činnosti, které jsou této hlavní oblasti blízké. Zde se řadí zejména vyklízení a úklidové práce. Ano, i to je součástí naší práce. Někdy se zkrátka nestěhují pouze byty či rodinné domy, ale potřebujete třeba jen […]

Vyklidit a uklidit

Vyklidit a uklidit

Potřebujete něco přestěhovat, vyklidit třeba půdní prostory, nebo zajistit úklid? Tyto činnosti spolu úzce souvisí, a tak se není čemu divit, že velké množství firem zabývajících se stěhováním, nabízí i tyto další činnosti.

Stěhujeme a vyklízíme sklepy i chaty

Stěhujeme a vyklízíme sklepy i chaty

Vyklízíme komerční i bytové prostory. Přesouváme sklady. Přesuneme cokoli kamkoli podle vašich představ a podle vzájemné dohody. Působíme sice hlavně v Brně a jeho blízkém okolí, ale naše služby se samozřejmě vztahují i na celou českou republiku.

Potřebujete vyklidit nebytové prostory?

Potřebujete vyklidit nebytové prostory?

Většina stěhovacích firem nabízí dvě základní služby. Primárně samozřejmě stěhování (čehokoliv) a sekundárně i vyklízení, tedy vyklízecí služby buď bytových či nebytových prostor. Obě služby spolu úzce souvisí, a tak to není nic překvapivého.

Vaše stěhování Brno bez problémů.

Vaše stěhování Brno bez problémů.

Čas od času Vám život přinese nějakou komplikaci, nebo složitou životní situaci, kterou musíte řešit. Jedno z takové situace může být i stěhování. Někdo se potřebuje stěhovat několikrát za život, někdo se vůbec stěhovat nepotřebuje a někdo jen potřebuje dovézt nový nábytek a zbavit se toho starého, nepotřebného.

Stěhování Brno – stěhování chat a rekrea

Stěhování Brno – stěhování chat a rekreačních objektů

Jak se zdá, sezona definitivně končí a rekreanti se ze svých chat, chalup a zahrádek budou stěhovat do teplejších příbytků. Dříve to bylo asi snazší, protože ke stěhování nebylo tolik věcí a ani se asi tak moc chaty a chalupy během zimy nevykrádaly. Nebo nebylo tolik zlodějů a bezdomovců? Těžko říci. 

Stěhování Brno a správná objednávka stěh

Stěhování Brno a správná objednávka stěhování.

Objednat  si stěhování v Brně, ale nejenom v Brně se jeví jako zcela jednoduchá záležitost. Dnes přece stačí kdekoliv,  zvednout telefon a vytočit číslo 602755628, telefonní číslo Brněnské stěhovací firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno a říci jméno, popřípadě adresu.