Skip to main content

Sníh nás nezastaví

Sníh nás nezastaví

Sláva už je sníh. Radost z něj mají jistě děti, ikdyž s ohledem na současnou situaci si ho nemůžou dopřát úplně v té plné podobě, tak jak by si jistě přáli. Sníh ale nepřináší jen radost, ale i starosti a pro někoho komplikace spojené zejména s dopravou. Pokud zrovna nyní plánujete stěhování, možná vám to […]

Stěhování Brno a správná objednávka stěh

Stěhování Brno a správná objednávka stěhování.

Objednat  si stěhování v Brně, ale nejenom v Brně se jeví jako zcela jednoduchá záležitost. Dnes přece stačí kdekoliv,  zvednout telefon a vytočit číslo 602755628, telefonní číslo Brněnské stěhovací firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno a říci jméno, popřípadě adresu.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování Brno – A+A RENAX, s.r.o. je firma, která ve městě Brně provádí stěhovací služby, vyklízení a autodopravu již řadu let. Je to firma, která je ochotna a schopna splnit i ty nejsložitější požadavky svých zákazníků.

Horská střediska

Horská střediska

Stěhování na horách je mezi stěhováky velmi oblíbené. Už jen díky prostředí, ve kterém se pohybují. Ano, v zimě jsou podmínky často velmi nepříznivé, ale i tak je to „útěk“ z městského světa, který je čas od času potřeba. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným.

Hory v zimě i v létě

Hory v zimě i v létě

Nezáleží na tom, jaké je období, zda jaro, léto, podzim nebo zima. Firma Stěhování bez dřiny je vám k dispozici po celý rok a to i v horských oblastech. Horská stěhování vyžadují pečlivou přípravu a odpovídající stěhovací vybavení, zejména v zimních obdobích, kdy jsou některé oblasti hůře přístupné.