Nezáleží na tom, jaké je období, zda jaro, léto, podzim nebo zima. Firma Stěhování bez dřiny je vám k dispozici po celý rok a to i v horských oblastech. Horská stěhování vyžadují pečlivou přípravu a odpovídající stěhovací vybavení, zejména v zimních obdobích, kdy jsou některé oblasti hůře přístupné.

Naše firma si však poradí se vším. Stěhování na horách patří do naší základní nabídky stěhovacích služeb. Nezáleží na tom, zda se jedná o stěhování domácnosti (bytu, rodinného domu, chalupy…) či firemních objektů (hotely, penziony, úřady, sklady, provozovny…). Vždy jsme připraveni vám vyjít maximálně vstříc. Vše pečlivě naplánujeme. Odpadne vám tak zbytečný stres, který bývá obvyklý při stěhování vlastními silami.

Abychom dokázali uspokojit poptávku, máme v horských oblastech několik středisek, od kterých se odvíjí i nabídka stěhovacích služeb. Mezi základní služby tak spadají např. stěhování Jilemnice či stěhování Vrchlabí.

Chystáte-li se na stěhování do/z horských oblastí, pak se na nás neváhejte obrátit. Vše začíná nezávaznou poptávkou z vaší strany, za kterou nic nedáte. My se s vámi spojíme, domluvíme podrobnosti a připravíme i cenovou nabídku včetně předběžného plánu, jak by měla konkrétní stěhovací akce probíhat.