Skip to main content

Brzy nás navštíví paní zima

Brzy nás navštíví paní zima

Ne každý, ale někteří z nás se zimu těší. Někdo pak tráví na horách spoustu času, ať už kvůli lyžování, nebo zkrátka proto, že i v zimě jsou hory nádherné a lákají k návštěvě. Jiní zase provozují penzion, a tak je pro ně toto období důležité z hlediska výdělku. 

Zima stěhování neovlivní

Zima stěhování neovlivní

Když se podíváme z okna, tak i v nižších oblastech přišla zima a to pořádná. Radost z ní mají určitě děti, které už si možná říkali, že tu pravou zimu nikdy nezažijí. Ať už patříte mezi ty, kterým zima vadí, nebo ne, jedna věc je jasná. Jsou případy, kdy je třeba se stěhovat a neohlížet […]

Stěhování Brno a správná objednávka stěh

Stěhování Brno a správná objednávka stěhování.

Objednat  si stěhování v Brně, ale nejenom v Brně se jeví jako zcela jednoduchá záležitost. Dnes přece stačí kdekoliv,  zvednout telefon a vytočit číslo 602755628, telefonní číslo Brněnské stěhovací firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno a říci jméno, popřípadě adresu.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování Brno – A+A RENAX, s.r.o. je firma, která ve městě Brně provádí stěhovací služby, vyklízení a autodopravu již řadu let. Je to firma, která je ochotna a schopna splnit i ty nejsložitější požadavky svých zákazníků.

Horská střediska

Horská střediska

Stěhování na horách je mezi stěhováky velmi oblíbené. Už jen díky prostředí, ve kterém se pohybují. Ano, v zimě jsou podmínky často velmi nepříznivé, ale i tak je to „útěk“ z městského světa, který je čas od času potřeba. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným.

Hory v zimě i v létě

Hory v zimě i v létě

Nezáleží na tom, jaké je období, zda jaro, léto, podzim nebo zima. Firma Stěhování bez dřiny je vám k dispozici po celý rok a to i v horských oblastech. Horská stěhování vyžadují pečlivou přípravu a odpovídající stěhovací vybavení, zejména v zimních obdobích, kdy jsou některé oblasti hůře přístupné.