Jaro 2018

Nechceme předbíhat, ale jaro už významně klepe na dveře, alespoň to tak vypadalo uplynulý víkend. Ten nadcházející se má sice ochladit, ale věříme, že to již bude poslední záchvěv. Ne, že bychom zimu neměli rádi, ale my stěhováci si přecijen více „užíváme“ teplejších dnů.

Stěhováci mají jaro rádi

Z pohledu naší stěhovací činnosti to tak zkrátka je, že lidé většinou řeší stěhování právě v době, kdy není zima. Samozřejmě to platí pro případy, kdy máte možnost si stěhování naplánovat a nejste tlačeni z jiných neodkladných důvodů.

Pokud jste stavěli, nebo stavíte, tak určitě víte, že by bylo hezké vše stihnout tak, abyste si mohli léto užívat již v novém domečku. Ti, kterým se to nepodaří si pak jako další termín dávají Vánoce, po kterých už ale nastává období, kdy se lidé neradi stěhují.

Hurá na výlety

Jaro ale nevítají pouze stěhováci. I ti, kteří mají hodně rádi zimu se jistě nemohli dočkat sluníčka, která zkrátka dokáže naplnit lidskou duši pozitivní energií, která je po zimě hodně potřeba. Prodlužují se dny, a tak je více možností je trávit venkovními aktivitami – lidé více chodí na procházky, cyklovýlety, děti si mohou více hrát venku atp.

Pokud vás čeká stěhování, držíme palce, aby vše dopadlo podle vašich plánů a rozhodnete-li se pro služby naší firmy Stěhování bez dřiny, vězte, že uděláme maximum, abyste byli spokojení, ať už je to na jaře, v létě, na podzim, nebo v zimě. My si poradíme se vším.