Veselé Velikonoce 2018

Již zítra 30.3.2018 začínají velikonoční svátky a my ze Stěhování bez dřiny bychom chtěli alespoň touto cestou popřát jejich krásné prožití. Pánové, nepřehánějte to s pomlázkou, ať už v jakémkoli slova smyslu. Pro dámy máme také přání, aby „výprask“ proběhl bez následků. Jedná se samozřejmě o tradici, ale vše má své hranice, takže ať je to bez modřin, to už je příliš.

Pracovní pomlázka

Samozřejmě, že pro některé z nás jsou Velikonoce pracovní, ale tak už to zkrátka bývá. V našem oboru si nevybíráme, takže pokud jsme osloveni s prosbou, že stěhování není možné odložit na jiný termín, pak se domluvíme a my se tomu uzpůsobíme. Nicméně podobné záležitosti je třeba řešit s předstihem. Nemůže to být tak, že se vše řeší za minutu dvanáct, v takovém případě zkrátka není ani v našich silách vyhovět, protože je již vše naplánováno a v případě, že se na svátky žádná akce nenaplánovala, počítají s tím i naši pracovníci, kteří rovněž potřebují volno a mohou jej trávit se svými blízkými.

Pozor na „unavené“ koledníky

O Velikonocích je třeba dávat velký pozor na silnicích, kde se pohybují (ačkoliv už to není takové jako dřív) koledníci – pěší, na kolech či ve vozidlech. Samozřejmě, že někteří jsou malinko znaveni po koledování, takže postřeh není takový jako za normální situace. Tak ať vše proběhne bez komplikací a všichni se ve zdraví vrátí domů, kde na ně budou čekat tolerantní maminky, partnerky, rodiče…

Ještě jednou tedy přejeme Veselé Velikonoce a pokud vás čeká stěhování, tak ať vše klapne dle předem naplánovaného harmonogramu.

Vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny.