Stěhování pohovky oknem

Dnes jsme se opět nechali inspirovat jedním videem na portálu YouTube. Předně je třeba říci, že se domníváme, že toto video nezachycovalo žádnou specializovanou stěhovací firmu. Pokud se mýlíme, tak je to až neuvěřitelné, že by některý profesionální stěhovák takto riskoval cizí majetek jen kvůli své neschopnosti a snaze ušetřit si síly…

Video zachycuje stěhování pohovky z patrového bytového domu, kde se protagonisté rozhodli, že nevyužíjí standardní postupy a stěhování po schodech nahradili alternativní cestou – oknem. Zde aniž by byl nábytek jakkoliv zabezpečen a obalen, došlo samozřejmě na nejhorší.

Takhle tedy rozhodně NE!

Někdy je zkrátka lepší dělat to pořádně

Jsou způsoby, jak si práci ulehčit a ušetřit si čas. To ale neplatí vždy. Jak je vidět na následujícím videu. „Stěhováci“ si chtěli ušetřit čas manipulací na schodech, a tak vymysleli zdánlivě jednodušší postup. Volba stěhování oknem, ale nepřinesla toužebný efekt, spíše naopak. Kromě starostí to ve finále znamenalo i poničení stěhovaného nábytku, což by se u odborných firem stát nemohlo resp. nemělo. Každá spolehlivá stěhovací firma volí takový postup, který je bezpečný pro vaše vybavení!