Pomůcka na stěhování matrací

V každém oboru se neustále objevují nové vychytávky a pomůcky pro usnadnění práce. Tato pomůcka se hodí i pro ty, kteří si chtějí stěhovat některé věci sami. Konkrétně matrace. Ono, když je to menší matrace na jednolůžko, tak to asi v pohodě zvládnete, ale co když je to velká matrace na dvoulůžko a jste na to sami?

Právě pro tyto potřeby se může hodit stěhovací vybavení, do kterého matraci usadíte a které pak může ovládat pouze jeden člověk. Je to v podstatě takové vozítko na matrace, jak uvidíte na videu na konci článku.

Pozor na poškození

Což o to, nápad je to jistě zajímavý, ale z našeho pohledu by jistě bylo dobré některé věci ještě doladit. Zejména máme obavy, zda je dostačující ochrana matrace proti poškození při převozu. Na videu je vidět, že se často dotýká země, takže pokud by matrace nebyla chráněna žádným obalovým materiálem, myslíme si, že by výsledek nemusel být až tak skvělý, jak se může na první pohled zdát.

Zkrátka, ať už stěhujete cokoliv, musíte myslet na bezpečí resp. na to, aby nedošlo k žádnému poškození při nakládce, vykládce, manipulaci či převozu. To je priorita, ať už stěhujete klasicky, nebo s využitím různých pomůcek.

Jak na matrace?

Když už se jedná o větší matrace, tak to zkrátka jeden člověk jentak nezvládne. S touto vychytávkou to však dokáže i žena, aniž bychom se chtěli něžného pohlaví nějak dotknout.