Vyklízecí služby

Potřebujete něco přestěhovat, vyklidit třeba půdní prostory, nebo zajistit úklid? Tyto činnosti spolu úzce souvisí, a tak se není čemu divit, že velké množství firem zabývajících se stěhováním, nabízí i tyto další činnosti.

Vyklízecí, stěhovací i úklidové služby tak neváhejte poptat u stěhováků. Často se tyto činnosti provádí v rámci jedné akce. Stěhujete rodinný dům, potřebujete zároveň vyklidit půdní prostory a na závěr celé akce i uklidit přestěhované prostory, aby bylo vše nachystáno pro nové majitele. To je jen takový malý příklad toho, jak může vypadat akce, během které přijdou na řadu všechny tři uvedené služby.

Služby pro firmy i domácnosti

A netýká se to pouze soukromého prostoru. O všechny tři činnosti mají samozřejmě zájem i ve firmách, které potřebují čas od času něco přestěhovat, vyklidit či uklidit. A vzhledem k tomu, že ne každá firma k tomu má svoje vlastní pracovníky, je na místě, že se obrátí na firmu, která se specializuje právě na tyto činnosti. Ušetří jim to spoustu času a firma se může v klidu věnovat své běžné činnosti.

Vyklízení s sebou přináší i další případnou službu, kterou je odvoz nepotřebného vybavení, starého nábytku a dalších věcí na místo určení, většinou na k tomu určené skládky či do sběrných dvorů příslušných měst.

Vše je samozřejmě na vzájemné domluvě zúčastněných stran. Co je třeba přestěhovat se převeze na místo určení, co je třeby vyklidit a následně uklidit, to objednaná firma zajistí. Poptejte i vy tyto služby u profesionálních a ověřených firem.

Firma Stěhování bez dřiny pro vás veškeré tyto služby zajistí a to ve smluveném čase a za cenu, která je předem známá. Nejsou účtovány žádné dodatečné poplatky navíc, o kterých byste nevěděli. Cenová nabídka dle zadané akce je platná a vy na konci rozhodně nebudete nemile překvapeni z toho, že by se navýšila.