Stěhování kanceláří bez dřiny

Stěhování se netýká pouze domácností. Kromě bytů, rodinných domů či chalup se samozřejmě stěhují i další objekty v podnikatelské sféře, mezi které spadají kanceláře, sklady, provozovny, výrobní prostory atd. A to nemluvíme o další oblasti, kterou jsou nemocnice, školy, muzea, které tvoří samostatnou ale neméně důležitou oblast, se kterou se jako stěhovací firma během svého působení setkáváme.

Individuální přístup

Podobně jako přistupujeme ke stěhování domácností, tak i v případě firem volíme individuální přístup, protože každá společnost má různé požadavky a dle toho je třeba celou stěhovací akci naplánovat, aby byly všechny zúčastněné strany spokojené.

U domácností je většinou termín více flexibilní a dopředu se dá lépe naplánovat. U firem už je to složitější, protože tam je třeba myslet na to, aby se stěhovací akce příliš nedotkla samotné činnosti firmy, což by jí samozřejmě přineslo nechtěnné ztráty.

Akce i o víkendech

V případě stěhování kanceláří a firem obecně je daleko častější, že se stěhuje například ve večerních hodinách, víkendech, někdy i o svátcích. Samozřejmostí je precizní naplánování stěhovací akce, protože se nesmí stát, aby stěhování kvůli něčemu bylo pozdrženo či jinak ohroženo.

Máme pro vás řešení

Týká se tato záležitost zrovna vaší firmy? Hledáte spolehlivou a zodpovědnou stěhovací společnost, která pro vás zajistí vše potřebné? Pak vyzkoušejte naši firmu Stěhování bez dřiny. Máme dlouholeté zkušenosti a realizujeme stěhovací akce v různých lokalitách jako např. Jablonec nad Nisou, Hradec Králové, Pardubice, Turnov, Kolín, Praha, Liberec, Dvůr Králové nad Labem atd.

V případě zájmu nás kontaktujte a společně domluvíme podrobnosti týkající se vaší stěhovací akce. Ničeho se nebojte, nejdříve vám bude stanovena cenová kalkulace, takže dopředu budete vědět, kolik vás vámi poptávaná akce bude stát. Neúčtujeme žádné poplatky, o kterých bychom vás dopředu neinformovali.