Skip to main content

Obchod na nové adrese? Pomůžeme vám…

Obchod na nové adrese? Pomůžeme vám…

Máte fungující obchod a potřebujete větší prostory? Chcete na atraktivnější místo, kde budete mít výhodnější podmínky pro váš prodej? V obou a mnoha dalších případech vás čeká přestěhování vašeho zboží do nových prostor. Stěhování firem, skladů, kanceláří či vybavení obchodů – to je hračka pro partu ze Stěhování bez dřiny.

Z kanceláře do kanceláře

Z kanceláře do kanceláře

Stěhování se netýká pouze domácností. Kromě bytů, rodinných domů či chalup se samozřejmě stěhují i další objekty v podnikatelské sféře, mezi které spadají kanceláře, sklady, provozovny, výrobní prostory atd. A to nemluvíme o další oblasti, kterou jsou nemocnice, školy, muzea, které tvoří samostatnou ale neméně důležitou oblast, se kterou se jako stěhovací firma během svého […]

Stěhování Brno a správná objednávka stěh

Stěhování Brno a správná objednávka stěhování.

Objednat  si stěhování v Brně, ale nejenom v Brně se jeví jako zcela jednoduchá záležitost. Dnes přece stačí kdekoliv,  zvednout telefon a vytočit číslo 602755628, telefonní číslo Brněnské stěhovací firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno a říci jméno, popřípadě adresu.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování Brno – A+A RENAX, s.r.o. je firma, která ve městě Brně provádí stěhovací služby, vyklízení a autodopravu již řadu let. Je to firma, která je ochotna a schopna splnit i ty nejsložitější požadavky svých zákazníků.

Stěhování v Brně – Brněnská stěhovací sl

Stěhování v Brně – Brněnská stěhovací služba Renax.

Stěhovací služba v Brně je především A+A Renax, s.r.o. Je to zkušená firma s dlouholetou tradicí a především pro české zákazníky. To už jen proto, že tato firma zůstala věrná klasickému názvu bez různých cizích slovních přídavků jako třeba moving a podobně.