Brambory a stěhování?

Napadlo by vás někdy, že brambora může být stěhovací pomůckou? Nás tedy určitě ne, ale víte, jak to je. Rady ptáka Loskutáka, Receptář a podobné pořady ukazují, že vymyslet jde cokoliv. Objevili jsme tak zajímavé video, ve kterém je zachycen postup stěhování skříně, právě s využitím brambor.

Za výsledek neručíme

Dopředu říkáme, že postup nemáme ověřený a u nás volíme samozřejmě jiné profesionální postupy, ale s naším oborem to souvisí, tak proč ne.

Třeba vám od oběda nějaká ta brambora zbyla (nevařená) a můžete to vyzkoušet. Tedy pokud nestěhujete předmět na koberci, tam to určitě fungovat nebude 🙂 Stále si nedovedete představit, o čem to dnes píšeme? Úvodní foto k článku ještě není tak konkrétní, ale to nevadí. My pro vás máme celé video i s postupem a finálním výsledkem. V tomto případě se přestěhování resp. spíše přesunutí skříně s pomocí brambor podařilo, ale je tam velké ale, to jistě chápete.

Nechceme tento způsob nijak hanit, nebo si z něj dělat legraci. I proto jsme jej tady uveřejnili, ale s poznámkou, že se nejedná o stěhovací pomůcku, kterou by naše firma Stěhování bez dřiny doporučovala pro vaše akce.

Na závěr to otočíme. Co třeba vy, nemáte nějaký vlastní zlepšovák, díky kterému by bylo stěhování těžkých předmětů jednodušší? Podělte se s námi, pošlete nám foto, video a my se tu o tom rádi zmíníme.