Tipy pro stěhování

Dobrá rada nad zlato. S tím určitě naplno souhlasíme. Právě proto jsme se pustili i do dnešního článku, ve kterém bychom vás chtěli upozornit na pár tipů a postupů, které usnadní stěhovací akci. Videí s touto tématickou je celá řada, takže nevylučujeme, že se k nim ještě několikrát vrátíme.

Cíl je samozřejmě jasný, pomoci těm, které čeká stěhování a to jak svépomocí, tak ve spolupráci se stěhovací firmou. Ne vše je totiž zaměřeno jen na balení věcí. Poměrně zajímavý tip je mimo jiné i to, že ve svém starém bydlišti necháte několik obálek se známkou a novou adresou, kterou využijí noví majitelé nemovitosti, aby vám mohli přeposlat poštu, kterou ještě odesílatelé neupravili na nově zadanou. Neříkáme, že to je 100%, ale pokud to nové majitele stojí víceméně jen čas, který musí věnovat cestě k poštovní schránce, tak se to asi vyplatí a vy o svou poštu nepřijdete. Daného odesílatele pak sami zkontaktujete, aby si opravil adresu ve svém adresáři.

Co místnost, to barva

Zmíníme ještě jeden tip. Často se stěhované věci dávají do krabic. Ty se převezou a pak začne přehrabování a třídění, co kam patří. Co si toto usnadnit a začít už při balení před samotným stěhováním? Pomoc je jednoduchá, každou místnost si označte nějakou barvou. Tu samou barvu pak pomocí nálepek dáte na krabici, takže až budete vykládat věci v novém bydlišti, hned poznáte, co která krabice obsahuje a kam ji přenést.

Více tipů naleznete ve videu na konci článku. Přejeme pohodové a klidné stěhování.

Nechte se inspirovat

Některé rady pro vás možná nebudou nové, ale myslíme si, že ve videu objevíte jistě několik tipů, které oceníte a o kterých jste dosud neuvažovali.

Tak schválně, měli jsme pravdu, nebo to pro vás nebylo nic nového a takové postupy jste již při svém stěhování znali?!