Přestěhujeme vás bez dřiny

Jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí, která si zakládá na vlastních pravidlech, které moderní firmy často odmítají. Chceme, abyste se stali našimi spokojenými zákazníky a právě v tomto směru děláme maximum. Vždy preferujeme individuální a lidský přístup, ať už stěhujeme babičku na vesnici, nebo státní zámek.

V moderním světě jsme často tlačeni k tomu, že podepisujeme samé smlouvy, potvrzení, souhlasy atd… Ve většině případů vám stejně nezbývá nic jiného, než to podepsat, ikdyž s něčím z toho nesouhlasíte. U nás nic takového nepotřebujete. Na čem se dopředu domluvíme, to zkrátka platí. Nepotřebujeme mít vše smluvně podchycené, vzájemná spolupráce by měla být o důvěře. Výčet našich zákazníků se neustále rozrůstá. Ceníme si toho. Děkujeme vám za důvěru.

My víme, že když vás zklameme, tak tím ztratíme dobré jméno minimálně ve vašem blízkém okolí a to není něco, po čem bychom toužili. Naopak, vaši stěhovací akci odmakáme co nejlíp, abyste byli spokojeni a my si sami mohli říct, ano, v tomto případě jsme více udělat nemohli.

Zajistíme pro vás jakoukoli stěhovací akci. Pokud to bude potřeba, tak kompletně od A do Z. V případě, že si některé věci budete chtít obstarat sami, je to samozřejmě možné a bez problémů se na tom domluvíme.

Jsme firma Stěhování bez dřiny. Ona část „bez dřiny“ je myšlena pro vás, naše zákazníky, kterých si vážíme. Dřinu nechte na nás. Zaúkolujte nás, oslovte nás, určitě budete spokojeni. A pokud by se stalo, že z nějakého důvodu (například budeme mít v daném termínu plno a náhradní termín není možný atp.) nebude možné vaši akci zajistit, minimálně vám poradíme, jak dál.