Klíč ke stěhování

Když chcete odemknout dveře, musíte mít klíč. Když chcete dělat dobře svoji práci, tak byste měli mít také pomyslný „klíč“ k tomu, abyste byli úspěšní a otevřeli si cestu k dalším zakázkám – spokojeným zákazníkům.

My ze Stěhování bez dřiny jsme již v oboru poměrně dlouho. Netroufáme si říct, že jsme tento klíč našli na 100%, protože to asi ani není možné, ale myslíme si, že jsme vše doladili do takové formy, kdy se za svoji práci nemusíme stydět a narůstající počet spokojených zákazníků je toho určitě jasným důkazem.

Být kopií nestačí

Každá firma by si měla najít svůj vlastní klíč, neexistuje univerzál, který by fungoval na všechny obory, ale ani v rámci jednoho nelze říct, že stačí okopírovat konkurenci, která to dle vás dělá dobře. Musíte tomu vždy přidat něco navíc, něco svého, upřímného. Ať už stěhujete malý byt, nebo velký rodinný dům, musíte k tomu přistupovat tak, aby majitel jasně viděl, že děláte maximum a zároveň vás práce baví.

Pracovní morálka

Určitě to znáte z vlastní zkušenosti, kdy často zaměstnanci firem pomlouvají své vedoucí, stále si na něco stěžují a tomu pak odpovídá i pracovní úsilí a samozřejmě i výsledek. To je určitě špatný směr, kterým se nedávejte. Naše firma Stěhování bez dřiny takto rozhodně nepostupuje, protože s podobným pracovním nasazením a přístupem bychom stěží vydrželi stěhovat více než 25 let.