Stěhování do nového

První vlna, druhá vlna… málokdo z nás se v této situaci vyzná ve smyslu, abychom věděli, jaké informace jsou pravdivé a podstatné. Nařízení se mění někdy z hodiny na hodinu, a tak těžko odhadovat, jaký podzim a zima nás čeká.

Jedno je jisté, bude to náročné zejména po psychické stránce. Život se však nezastaví, a tak se stále budou řešit i běžné situace mnoha domácností. Jednou z nich je samozřejmě proces stěhování. Nové obydlí se často plánuje a řeší s větším rozestupem, takže ani koronavirus nemůže přerušit již naplánované.

Stěhujeme v dešti i mrazu

Abychom vám v této nelehké situaci pomohli, jsme naplno připraveni vyhovět vašim požadavků pro stěhování bytů i domů v různých lokalitách naší republiky.

Vaše poptávky můžete zadávat na našem webu Stehovanibezdriny.cz.

Kromě vybavení, které je potřeba na samotné přestěhování, dodržujeme i nařízení související s hygienickými opatřeními. S blížícím se podzimem a zimou se zároveň mění i počasí. Na vše jsme připraveni, stěhujeme i v náročných podmínkách. Větru a dešti neporučíme, ale vaše vybavení vhodně obalíme, aby nedošlo k jeho poničení.

Společně to ustojíme

Pojďme společně toto období ustát a vzájemně si pomáhat tím, co každý z nás umí nejlépe. Nevytvářejme zbytečné spory a buďme trpěliví.

Vše dobré vám přeje stěhovací parta ze Stěhování bez dřiny