Stěhování z Hradce Králové do Liberce

Nadpis článku možná vypadá, jako kdybychom vás chtěli pozvat na fotbalové utkání naší nejvyšší soutěže, ale tak tomu není (navíc, jestli Hradec Králové sestoupí, tak se nějaký čas s Libercem neuvidí…). Zůstaneme i nadále v oblasti stěhování. Říkali jsme si, že bychom vám ve stručnosti popsali stěhovací akci bytové jednotky z Hradce Králové do Liberce.

Kulový blesk

Vše započalo úvodním oslovením jedné naší zákaznice, která hledala vhodnou stěhovací firmu, která by zajistila přestěhování jejího bytu (nakládka v Hradci Králové), aniž by se musela o něco starat. Po prvním telefonátu jsme si ujasnili, co vše se bude stěhovat, co k tomu je potřeba a dohodli si i cenové podmínky. Paní se vším souhlasila, a tak už se jen ladil termín, kdy se akce „kulový blesk“ uskuteční. Jednalo se o stěhování do Liberce.

Čas na obhlídku

Termín se stanovil s dostatečným předstihem, aby bylo možné ještě provést obhlídku na místě nakládky, kde si paní nebyla jistá, zda nebude nutná demontáž nábytku ještě před samotným přestěhováním. Po prohlídce jsme však paní ujistili, že vše proběhne bez komplikací a jak je u nás zvykem, bez dřiny.

V stanovený den jsme přijeli s naším nákladním vozidlem do Hradce Králové a stěhování mohlo začít. Drobné věci si paní dopředu připravila do krabic a úložných boxů. Větší kusy nábytku jsme zajistili proti poškození obalovými materiály a postupně je přenášeli do vozidla. Když bylo stěhovací vozidlo naložené, vydali jsme se směrem do Liberce.

Vykládka v Liberci

Zanedlouho jsme se opět setkali s naší zákaznicí, ale to už bylo na místě vykládky – tedy v Liberci, kde nám paní sdělila, co chce kam umístit ve svém novém bytě. Její přání jsme samozřejmě plnili s radostí.

Stěhovací akce bytové jednotky proběhla bez problémů, tak jak bylo dopředu domluveno a my jsme rádi, že se paní nemusela zbytečně stresovat a jediné, o co se následně starala, bylo „naplnění“ nábytku obsahem z krabic a přepravek, tak jak to měla uzpůsobené ve svém starém bytě v Hradci Králové, odkud jsme jí stěhovali.