Skip to main content

Kulový blesk: Chrudim – Hradec

Kulový blesk: Chrudim – Hradec

Kdo by neznal slavný český film Kulový blesk. V souvislosti se stěhováky se tento film využívá poměrně často. Možná i vy plánujete akci podobného rozsahu? 🙂 Pokud ano, oslovte naši firmu Stěhování bez dřiny. My do toho půjdeme s vámi.

Večerní stěhování v Hradci

Večerní stěhování v Hradci

Každá stěhovací akce se v něčem liší. Různí lidé mají různé požadavky a to nejen na to, co a jak se bude stěhovat, ale samozřejmě i to, kdy akce proběhne. Ne každý má tu možnost stěhovat třeba o víkendu, nebo si vzít volno v pracovní dny.

Hradec – Liberec

Hradec – Liberec

Nadpis článku možná vypadá, jako kdybychom vás chtěli pozvat na fotbalové utkání naší nejvyšší soutěže, ale tak tomu není (navíc, jestli Hradec Králové sestoupí, tak se nějaký čas s Libercem neuvidí…). Zůstaneme i nadále v oblasti stěhování. Říkali jsme si, že bychom vám ve stručnosti popsali stěhovací akci bytové jednotky z Hradce Králové do Liberce.

Stěhování Hradec Králové

Stěhování Hradec Králové

Dodnes velmi radostně vzpomínáme na stěhování Gymnázia J.K. Tyla v Hradci Králové. Jednalo o velmi náročnou stěhovací akci a to ve všech směrech. Důležité je však to, že to kluci stěhovácký ze Stěhování bez dřiny nevzdali a zabojovali tak, aby na konci byla spokojenost vedení školy a všech jejich zaměstnanců.

Všechno jde, když se chce…

Všechno jde, když se chce…

Název článku směřujeme směrem k nabídce služeb, samozřejmě ho nelze brát obecně. Bohužel, možná bohudík…nelze dosáhnout všeho, ale to necháme nyní stranou. V našem případě jde o to, že při stěhování vycházíme zákazníkům maximálně vstříc. Občas se setkáme s tím, že si lidé myslí, že něco nelze, ale právě zde platí to, že kdy se […]

Chcete přestěhovat piano?

Chcete přestěhovat piano?

Máte doma piano či klavír a potřebujete jej přestěhovat? Sami si na to netroufáte? Oslovte profesionály a nechce si hudební nástroj přestěhovat. Bez stresu a úsilí. Profesionální stěhovací firma má potřebné stěhovací vybavení, zajistí vhodnou pracovní skupinu a hlavně má potřebné zkušenosti.

Na co si dát pozor při stěhování

Na co si dát pozor při stěhování

Chystáte se na stěhování domácnosti (bytu, rodinného domu, chalupy…) či kanceláře a rádi byste eliminovali možné problémy, které mohou nastat při samotném stěhování? Zde je několik rad zejména pro případ, že si chcete stěhování objednat u stěhovací firmy.

Tenkrát na východě…

Tenkrát na východě…

Východní Čechy jsou jednou z hlavních lokalit, kde nabízí své stěhovací služby firma Stěhování bez dřiny. Z toho důvodu i název článku, který zároveň lehce upozorňuje na fakt, že je to již opravdu dost dlouho od doby, kdy byla firma založena.

Stěhovací vybavení

Stěhovací vybavení

Stěhovací vybavení je důležitou součástí stěhovací akce. Každá kvalitní a profesionální firma by měla mít odpovídající stěhovací vybavení, které zajistí bezproblémový přesun stěhovaného vybavení (nejčastěji nábytku) z místa nakládky na místo určení – vykládky.

Hradubicko

Hradubicko

Některé čtenáře by mohl název článku překvapit, jiní ihned vědí oč jde. Pro jistotu ale tento pojem vysvětlíme hned na začátku našeho článku. Hradubicko lze označit za oblast Východních Čech, která se nachází v okolí dvou krajským měst Hradce Králové a Pardubic.