Karamboly při stěhování

Smích léčí, takže pokud máte tu možnost, radujte se a nebojte si udělat legraci i sami ze sebe. I my se rádi bavíme, takže když jsme na internetu objevili video, ve kterém jsou zachyceny různé karamboly, které se staly při stěhování po celém světě, měli jsme jasno, že se o to s vámi musíme podělit.

Abyste video nemuseli hledat sami, tak jej umístíme na závěr dnešního článku. Jedná se o celkem desetiminutové video, takže pokud na něj nemáte dostatek času během dne, tak si jej můžete pustit třeba večer a zasmáte s celou rodinou či přátely.

Stěhování je činnost, kde se podobné situace zkrátka stát mohou, ale tak je to i v jiných oblastech. Někdy je to dílo náhody, jindy nešikovnost, nebo nepozornost, případně nedostatečná příprava na stěhovací akci. A jak už to v dnešní moderní době chodí, vždy se najde někdo, kdo vás u toho stihne natočit 🙂

Zasmějte se s námi

Pokud vám tyto situace připomněli nějakou historku či událost z vašeho života, zavzpomínejte na to v dobrém a zasmějte se tomu. Ikdyž to třeba v danou dobu k smíchu není, měli bychom umět oddělit to, co je v životé vážné a to, kde vlastně nakonec o nic nejde.