Jak jsme stěhovali muzeum v Hořicích

Co slíbíme, to splníme. Dnes proto přinášíme video z již zmiňované stěhovací akce v Hořicích, která proběhla na začátku roku 2017. Jestli si vzpomínáte, tak se jednalo stěhování Městského muzea v Hořicích, ve Východních Čechách.

Díky videu si jednak budete moci udělat představu o jakou akci vlastně šlo a také o tom, kdo jsme, protože zde jsou k vidění naši pracovníci, kteří dorazí i na vaši akci, pokud si objednáte stěhování u nás.

Naše práce je zajímavá

Ze záběrů je doufejme patrné i to, jak může být naše práce zajímavá, protože když se dostaneme k podobným zakázkám, je k vidění mnoho věcí, které bychom během jiných činností měli těžko šanci shlédnout.

Rádi přestěhujeme i vás

Netýká se to pouze stěhování muzeí, ale i dalších podobných zakázek typu stěhování zámků, hradů, archivů, depozitářů atp. To jsou akce, které během roku také realizujeme a jsme za to rádi. Tedy, ne že by nás nebavilo stěhování bytů či domů, tam je to zase o něčem jiném, ale i tak je to zajímavé setkávat se s různými lidmi a pomoci jim.

Video ze stěhovací akce

Možná jsou některé záběry rozostřené nebo rozklepané, ale cílem našeho „režiséra“ bylo zejména zachytit průběh akce. Nehrajeme si na něco, co nejsme, takže na videu vidíte, jak pracujeme a kdo jsou naši pracovníci. Na promo videa s „herci“ opravdu nejsme a myslíme si o tom své. Vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny.