Stěhování v Liberci a okolí

Obrázek sice neodpovídá aktuálnímu počasí, ale jistě z něj každý poznáte o jaké lokalitě bude řeč. Ještěd je krásným objektem a rozhodně jej doporučujeme navštívit. Stejně tak Liberec a jeho okolí. Je to úžasné místo pro bydlení i turistiku. Možná se tam chystáte přestěhovat i vy a hledáte firmu, která vše zajistí… Stěhování bez dřiny je tu pro vás.

Domácnosti i firmy

Stěhovací služby jsou poskytovány pro domácnosti i firemní zákazníky. V obou případech zajistíme kompletní přestěhování, od nakládky po vykládku. Samozřejmostí je konzultace k dané akci, abyste dopředu věděli, jak to bude probíhat, co je třeba zajistit a naopak, o co všechno se postaráme my. V neposlední řadě je sjednána cena za stěhování, kterou po ukončení neměníme, firma Stěhování bez dřiny neúčtuje skryté poplatky. Co nám dopředu popíšete, to zajistíme za smluvenou cenu. Tyto podmínky platí nejen pro Liberec, ale i pro další lokality, ve kterých nabízíme naše stěhovací služby.

U firemních zákazníků je samozřejmě specifikum v tom, že je potřeba brát ohled na chod společnosti. Často je tak třeba plánovat akce po pracovní době, nebo o víkendech, aby firma netratila tím, že musí obětovat část ze svého pracovního dne. Toto samozřejmě respektujeme a jsme schopni vyhovět.

Jsme na vás připraveni

Náš stěhovací tým má potřebné vybavení, aby byl schopný realizovat jakoukoliv stěhovací akci. Neodmítáme malé stěhovací akce a nebojíme se těch velkých. V našich referencích jsou i stěhování zámků, hradů, muzeí či škol. Ať už se stěhujete do Liberce nebo do jiného města či vesnice, nebojte se nás oslovit pro zpracování nabídky. Jsme tu pro vás.