Skip to main content

Horké letní dny jsou tady

Horké letní dny jsou tady

Počasí si s námi zkrátka pohrává. Poslední dobou, abychom si začali zvykat na extrémy. Buď se prudce ochladí, nebo přijdou velká vedra. Nyní si „užíváme“ právě tu druhou variantu. V tomto období je dobré se držet doporučením odborníků zejména lékařů a nepřeceňovat své síly. Ale, co když se chcete nastěhovat do nového bydliště?

S námi se stěhujete bezpečně

S námi se stěhujete bezpečně

Stěhování není jen o tom, přijet s partou chlapů, nabrat pár věcí, naházet je do auta a frrr na místo vykládky. Takový přístup je dosti neprofesionální a vede k problémům. Stěhování bez dřiny nenechává nic náhodě. Vše pečlivě připravujeme, volíme odpovídající stěhovací partu, vozidlo a hlavně obalové materiály.

Deštivý květen

Deštivý květen

Počasí si s námi rádo zahrává a dává nám jasně najevo, že s ničím nemůžeme dopředu počítat a každý rok bude jiný. V loňském roce jsme doslova prosili za malý deštík či mírné ochlazení. Naopak letos stále čekáme, kdy se oteplí, v posledních dnech navíc zesílil déšť, který přináší i povodně. Jsou zkrátka věci, které […]

Klíč ke stěhování

Klíč ke stěhování

Když chcete odemknout dveře, musíte mít klíč. Když chcete dělat dobře svoji práci, tak byste měli mít také pomyslný „klíč“ k tomu, abyste byli úspěšní a otevřeli si cestu k dalším zakázkám – spokojeným zákazníkům.

Martin přišel o den dříve…

Martin přišel o den dříve…

Dnes ráno nás na mnohých místech naší republiky „překvapil“ první sníh. Ano, Martin k nám na bílém koni dorazil o den dříve. Jak už to tak bývá každým rokem, i letos to přineslo několik komplikací. Tedy zejména pro ty překvapené. Ale co, když máte zrovna v plánu stěhování? Pokud jste se obrátili na odborníky, pak […]