Rádi bychom vám popřáli krásné a pohodové Velikonoce, které nás čekají následující prodloužený víkend. Počasí by mělo vyjít, takže je na vás, jak toho využijete, zda tradiční „pomlázkovou“ formou, nebo třeba rodinným výletem.

Na silnicích buďte obezřetní

Ať už to bude jakákoliv z těchto variant, dávejte na silnicích pozor, bude velký provoz, jsou časté uzavírky, přibude řidičů, „unavených“ koledníků, tak ať se nestane žádná nehoda.

Se zlepšujícím se počasím a blížícím se létem, roste i poptávka po stěhování. Rádi bychom vyhověli všem, ale k tomu je třeba, abychom se s vámi mohli vždy včas domluvit na konkrétním termínu stěhovací akce. Pokud hledáte stěhováky na rychlo, dost často to může být problém z důvodu, že jsou již dříve naplánované jiné zakázky. V tomto směru se dopředu omlouváme, ale věřte, že vždy děláme maximum pro to, abychom mohli uspokojit každou poptávku.

Koledu nebo nezbedu

Užijte si tedy velikonoční svátky, přejeme vám bohatou koledu a dámy, snad vás navštíví pouze ohleduplní koledníci, samozřejmě, pokud jste nezlobily… Ne, určitě musí být všeho s mírou v rámci tradic. Svátky bychom si měli všichni užívat, bez nějakých stresů a bolestí.

Vaši stěhováci „Bez dřiny“