Pardubice - Město perníku

Pardubice jsou krajským městem, které je známé svým označením jako „Město perníku“. Jistě si nalezne své příznivce i odpůrce (zejména ze sousedního Hradce Králové). Ať už to je jakkoliv, je to věc každého z nás. Kdo chce žít v Pardubicích, má na to stejné právo jako ti, kteří se do této východočeské metropole stěhovat naopak nechtějí.

Stěhování bez dřiny je firma, která pro vás zajistí kompletní akci, od nakládky po vykládku. Dbáme zejména na pečlivou přípravu a individuální profesionální přístup, který oceňují jak domácnosti, tak i firemní zákazníci. Z našeho pohledu je jedno, zda se chcete přestěhovat do Pardubic, nebo naopak Město perníku opouštíte. My jsme tu proto, abychom vám vše ulehčili a pomohli s převozem vybavení na místo vašeho dalšího bydliště.

Byt, dům, kancelář – bez dřiny

Přesně, jak popisujeme. Zajistíme jakoukoli stěhovací akci. Dopředu si domluvíme vše potřebné, včetně finančních podmínek, které po skončení akce neměníme. Neúčtujeme žádné skryté poplatky, což znamená, že platí vždy původní domluvy. Jasně vám sdělíme v jakém rozsahu se akce bude pohybovat a co je v ceně zahrnuto. Stejně tak držíme slovo a pokud se domluvíme na termínu stěhovací akce, dodržíme jej.

Získat si důvěru zákazníků je vždy těžší, nežli ji ztratit. Proto děláme vždy maximum, abychom vám vyhověli a byli jste s naší stěhovací službou spokojeni. To je nejlepší možná reklama ze všech a my k tomu tak přistupujeme. Uměle vygenerované recenze, usměvavé reklamní spoty, to není naše parketa, nevěříme, že by takový způsob klamání nás všech měl mít dlouhodobý úspěch, snad se nemýlíme, jinak by to s naší společností šlo jistě z kopce…