Jak stěhovat gauč?

Stěhování gauče. Tady si troufáme říct, že s tím má jakoukoliv zkušenost snad každý z nás. Ať už to bylo přestěhování v rámci bytu, nebo v rodinném domě – ve svém, nebo u přátel, známých… Zkrátka gauč je součástí našich životů a manipulace s ním taktéž. My na internetu objevili „zajímavé“ video, ve kterém stěhovací firma ukazuje, jak správně postupovat při stěhování gauče.

Návod na stěhování gauče

Samozřejmě, že každý stěhovák má svůj oblíbený postup, ale v základu je zde naznačeno vše potřebné, na co si dávat pozor při manipulaci s gaučem. Takže pokud nebudete pro vaši akci potřebovat služeb stěhováků, pak můžete postupovat třeba podle tohoto návodu. Ikdyž jako reklamní video pro dámy v „nesnázích“ je to zpracováno na jedničku, co říkáte?

Dbejte na své zdraví

Víme, že často si lidé chtějí podobné věci zajišťovat sami, ale v takových případech to neberte na lehkou váhu. Ať už to vypadá jakkoliv snadně, nepodceňujte přípravu. Stěhování s nesprávými postupy může vést k poškození stěhované věci, nebo co je horší, tak k poškození vašeho zdraví a to máme jen jedno, takže na sebe musíme být opatrní.

Dost bylo písmenek, nyní už se můžete podívat na avizované video, ve kterém dva svalnatí stěhováci ukazují, jak přestěhovat gauč.

Instruktážní video

Dámy, určitě si po shlédnutí videa, zapnete počítač a půjdete vyhledat nejbližší stěhovací firmu, že? 🙂 Ale v tomto případě nejde o vzhled stěhováků, ale hlavně o to, jakým stylem postupovat, když chcete pohodlně a bezpečně přestěhovat váš gauč či jiný podobný kus nábytku ve vaší domácnosti.

https://youtu.be/5LXMoMzgEjw

Zdroj obrázku a video: www.moveboxer.com