Stěhujeme se do nového domu

Každý z nás by chtěl asi bydlet ve svém a nejlépe v rodinném domu s velkou zahradou, aby bylo zajištěno dostatečné soukromí i při venkovním posezením. Ne každému se to podaří i s ohledem na to, že v dnešní době jsou stavební pozemky často nabízeny v menších plochách, aby se tam vešlo co nejvíce domů. Co je ale společné vždy je potřeba do nového domu nastěhovat veškeré vybavení.

S čím je třeba počítat?

Nechce si poradit, nebo alespoň vyslechněte ty, kteří již mají s něčím podobným zkušenost. Jednou pravdou bezesporu je, že co neuděláte před nastěhováním, to se jentak nedokončí. Po nastěhování začnou jiné starosti nejen o interiéry, ale i venkovní prostory a původně „důležité“ úpravy se odsunou na neurčito.

Skladové prostory? Uvidíte, že vždycky budou nedostatečné. My lidé máme dar v tom, že jakmile je možné něco někam uložit, tak to tam šoupneme, dokud prostory nepraskají ve „švech“ a následně řešíme, kam by se dalo ještě něco nastěhovat. Je jedno, jestli je to půda, kůlna, zahradní domek, místnost pod schody atp.

Při stěhování je dobré si naplánovat co a kam se bude stěhovat. Dobrou radou je třeba barevné označení krabic a jiných věcí dle toho, do jakého pokoje se budou vykládat.

Samozřejmě myslete na bezpečnost, aby během stěhovací akce nedošlo k poškození majetku, nebo zbytečným odřeninám na nové malbě.

Chcete stěhování nechat odborníkům? Využijte nezávazné objednávky a kontaktujte firmu Stěhování bez dřiny.