Pohodové stěhování do Mladé Boleslavi

Asi to zná každý z vás. Čas od času nastane situace, kdy zkrátka musíte provést důležité životní rozhodnutí, které se týká vašeho bydliště. Ať už je to kvůli škole, zaměstnání, životní lásce… prostě se musíte odhodlat k tomu, že změníte místo, kde budete žít. Podobně to bylo i v našem případě, kdy jsme se z pracovních důvodů s manželem rozhodli přestěhovat do Mladé Boleslavi.

Dojíždění by nebylo to pravé

Zpočátku jsme sice uvažovali o tom, že by manžel do práce dojížděl, ale větší vzdálenost a časová náročnost, nás nakonec dovedli k onomu rozhodnutí, že se podíváme po nějakém bytě přímo v Mladé Boleslavi, prodám ten náš současný a oba se přesuneme na jedno místo, kde spolu budeme dále žít – prozatím ve dvou.

Vzhledem k tomu, že jsme se stěhovali z bytového domu, tak jsme věděli ze zkušeností sousedů, že si akci nechceme řešit na vlastní pěst. Přecijen máme rádi svůj klid a nechtěli jsme se stresovat a namáhat stěhováním těžkých věcí, nebo sháněním pomocníků, kterým by nevadilo nám pomoci.

Stěhování bez dřiny

Když jsme hledali na internetu firmy, které se zabývají stěhováním v Mladé Boleslavi a okolí, upoutala nás společnost Stěhování bez dřiny. Název je to opravdu lákaví, tak jsme to zkusili. Stránky jsou výstižné a psané jazykem, kterému rozumí i laik, což jsme rovněž ocenili. První kontakt nás přesvědčil natolik, že už jsme další firmy nehledali. Pan majitel byl ochotný, vše nám vysvětlil, poradil nám a společně jsme dali dohromady vše potřebné k tomu, aby nám firma mohla připravit cenovou nabídku.

Po jejím odsouhlasení už bylo možné naplánovat den D a vše okolo stěhování jako takového – co a kam se bude stěhovat, co se zlikviduje atp. Zpětně jsme velmi rádi, že nám se stěhováním do Mladé Boleslavi pomohla právě tato firma, protože vše, na čem jsme se dopředu domluvili, bylo splněno do posledního puntíku a to je věc, které si s manželem velmi ceníme. Nejsou nutné písemné smlouvy, lidé mohou a měli by fungovat i na tom, že co si řeknou, tak by mělo platit. Z naší strany tedy můžeme firmu jen a jen doporučit.