Skladové prostory

Neustále si něco objednáváme, a tak není divu, že mnoho firem hledá a řeší nové skladové prostory. Pokud se nejedná o případy, kdy si takové sklady postaví zcela nové, přichází v úvahu vyhledávání starých objektů, které se pro tyto potřeby upraví. A zde je protor pro vyklízecí služby, které jdou ruku v ruce se stěhováním.

Vyklízecí služby

Jak jistě víte, firma Stěhování bez dřiny zajišťuje nejen stěhovací, ale i vyklízecí práce. A pokud se vrátíme na začátek našeho dnešního článku, tak příprava skladů je jednou z ukázech této činnosti. Pokud si daná firma nechce věc řešit sama, je na místě, obrátit se na odborníky, kteří k tomu mají patřičné vybavení.

Likvidace nepotřebného vybavení

U vyklízení je důležité si opět stanovit vše dopředu, aby bylo zřejmé, co a kam se má vyklidit, která část vybavení půjde například k likvidaci na k tomu určená místa atp. Po kompletním vyklizení již mohou nastoupit další řemeslníci či firmy, které upraví prostory dle přání zákazníka, aby bylo možné sklad využívat.

Příprava nemovitostí k prodeji

Sklady nejsou tím jediným, co se v této kategorii služeb může vyklízet. Pro zákazníky nabízíme i vyklízení bytových jednotek, domů, sklepů či půdních prostorů atp. To oceníte například ve chvíli, kdy chcete například prodat některou nemovitost. Pokud je zajištěno vyklizení, zajistíte mimo jiné to, že nemovitost bude vypadat mnohem atraktivněji a bude lákat mnohem více potenciálních zákazníků. V tomto směru zároveň spolupracujeme i s realitními kancelářemi, kterým jsme schopni pomoci vyklidit nabízené nemovistosti.