Většina stěhovacích firem nabízí dvě základní služby. Primárně samozřejmě stěhování (čehokoliv) a sekundárně i vyklízení, tedy vyklízecí služby buď bytových či nebytových prostor. Obě služby spolu úzce souvisí, a tak to není nic překvapivého.

Vyklízecí služby nabízí mimo jiné i firma Stěhování bez dřiny, která působí v mnoha lokalitách naší republiky. Pro zákazníky má připravený speciální online formulář pro zadání nezávazné objednávky na vyklízecí služby. Po jeho obdržení vás bude kontaktovat a domluví s vámi vše potřebné k tomu, aby bylo možné vytvořit cenovou nabídku. V případě jejího schválení je již možné přistupit k další fázi, kterou je plánování samotného vyklízení.

Pokud si přejete vyklizené věci odvést k likvidaci, je to samozřejmě možné. Vše je o domluvě. Firma vám vyjde maximálně vstříc.

Vyklízení je možné realizovat v jakýcholiv objektech a lokalitách. Firma má potřebné vybavení a vozový park, díky kterému dokáže uspokojit všechny poptávky na vyklízecí akce (a samozřejmě i stěhovací, které tvoří hlavní část její nabídky služeb pro zákazníky), ať už se jedná o Liberec, Pardubice, Prahu, Turnov, Brno či Kutnou Horu atd.

Pokud se nechcete o nic starat a mít jistotu, že bude práce dobře odvedená, obraťte se na firmu Stěhování bez dřiny – www.stehovanibezdriny.cz.