Stěhování domácích mazlíčků

Stěhování – část lidského života, která se však netýká pouze lidí. Velmi často nastávají situace, kdy se během stěhování přemisťují i domácí mazlíčci. Ve většině případů se o to postarají sami majitelé, ale někdy zkrátka tuto možnost nemají. I na tyto situace je myšleno a po předchozí domluvě je možné zajistit stěhování opravdu celé rodiny.

Stěhování mazlíčků bez dřiny

Nejinak tomu je v případě firmy Stěhování bez dřiny. Stejně tak pečlivě jako se postaráme o vaše vybavení, tak se postaráme i o vašeho domácího mazlíčka, aby byl při převozu v maximálním pohodlí a bezpečí a neměl s tím spojený žádný stres. Samozřejmě, vše je třeba dopředu domluvit a naplánovat, v tomto případě je to hodně individuální záležitost a kromě druhu zvířete záleží i na jeho povaze a na co je zvyklý či nikoliv. To vše má vliv na způsob jeho přestěhování.

Informujte nás o tom včas

Co je tedy důležité? Když se s námi spojíte ohledně vaší stěhovací akce, tak nám to dopředu sdělte. Stejně tak, jak máte připraveny podklady pro stěhování vašeho nábytku a věcí, tak byste neměli opomenout ani na to, že se má stěhovat třeba váš pejsek, nebo kočička. Když se podíváte na naše webové stránky, je zde připravený nezávazný poptávkový formulář, ve kterém se specifikuje vaše stěhovací akce. Ani my jsme nezapomněli na domácí mazlíčky, takže pokud vyplňujete vaši poptávku online, tak do příslušného políčka specifikujte, jaké zvířátko se bude stěhovat, děkujeme.

Následně se s vámi spojí zástupci naší stěhovací firmy a domluví s vámi vše potřebné, aby se akce co nejvíce upřesnila a bylo možné vám sdělit cenový rozsah vašeho stěhování. U nás platí pravidlo, že neúčtujeme žádné skryté poplatky, cenu kterou pro vás připravíme dodržíme.

Přejeme klidné předvánoční období, vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny.