Stěhování bytu z Liberce do Pardubic

Nikdy neříkej nikdy. Ještě před rokem nás ani nenapadlo, že bychom opouštěli náš byt v Liberci a stěhovali se do jiného města. Změna je život, říká se. A v dnešní době je vše ovlivněno samozřejmě i prací. To byl i náš případ. Právě kvůli pracovním povinnostem jsme se s manželem museli stěhovat do města perníku – do Pardubic.

Co vzít s sebou a co vyhodit?

Právě taková otázka nastala, když jsme si začali dělat seznam věcí, které si s sebou odstěhujeme do nového bytu v Pardubicích. V některých případech to bylo opravdu těžké rozhodování, ale většinou zvítězil zdravý rozum. Ono, když se stěhujete, tak probíráte skříně a často narazíte na věci, o kterých už jste ani nevěděli, že je doma máte. Ale právě tyto věci je pak těžké jen tak vyhodit. Samozřejmě, že tam, kde nám to připomnělo nějakou důležitou životní událost, tak jsme přimhouřili očka a napsali na seznam věcí, které se stěhovat budou. Zkrátka v novém bytě v Pardubicích se pro ně místo najít musí.

Výběr stěhovací firmy

Tak tady jsme měli jasno. Sice to byla tak trochu náhoda, ale v loňském roce se stěhovali naši sousedé a se stěhováky ze Stěhování bez dřiny byly nad míru spokojeni. Vzhledem k tomu, že se stěhovalo v jednom panelovém domě, tak jsme tuto akci mohli sledovat i my a už tenkrát jsme si říkali, že tito pracovníci opravdu vědí, co dělají a že kdybychom se náhodou někdy stěhovali, že bychom je také poptali. Kdo by to byl řekl, že neuplyne ani rok a stěhování se bude týkat i nás… S pánem jsme dopředu vše probrali po telefonu, neříkali jsme mu o tom, že jsme sousedé těch, kteří už jednou stěhovali, zajímalo nás, jestli cena bude podobná s ohledem na to, že se víceméně jedná o stejnou akci, akorát v jejich případě to bylo do jiného města. Když jsme po tom navrhnutou cenu porovnali, tak se nijak výrazně nelišila, což byl další důvod, proč jsme na to kývli, protože i to v nás vzbudilo velkou důvěru.

Hladké stěhování a bez dřiny

Samotné stěhování z Liberce do Pardubic proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, přesně tak, jak jsme se s panem majitelem domluvili. Žádné zdržení, žádné problémy a závěrečné shrnutí co se týče finanční stránky nás také nijak nezklamalo, i zde jsme platili částku, na které jsme se dopředu domluvili a to nám stěhováci nakonec odvezli ještě nějaké věci navíc oproti původnímu plánu.

Touto cestou bychom chtěli ještě jednou poděkovat za výbornou stěhovací práci!