Bezpečné stěhování

Stěhování není jen o tom, přijet s partou chlapů, nabrat pár věcí, naházet je do auta a frrr na místo vykládky. Takový přístup je dosti neprofesionální a vede k problémům. Stěhování bez dřiny nenechává nic náhodě. Vše pečlivě připravujeme, volíme odpovídající stěhovací partu, vozidlo a hlavně obalové materiály.

Díky nim je totiž možné zajistit potřebné bezpeční stěhovaného vybavení. A to je přeci pro vás důležité. Nechcete od nás pouhé přestěhování z místa A do místa B. Ale komplexní službu, při které nemusíte mít strach, že se něco poškodí.

Zámek nebo byt – poradíme si

Naši práci děláme již mnoho let, takže jsme se setkali již s poměrně náročnými stěhovacími akcemi, kde se stěhovalo i velmi cenné vybavení. To platí například i pro zakázky, které jsme realizovali pro zámky, muzea… Ať už stěhujeme zámek nebo bytovou jednotku, vždy nám jde o to samé, aby se ničemu a nikomu nic nestalo a vy jako zákazník jste byl spokojený.

Lidský přístup

Chcete se přestěhovat bez dřiny a stresů? Využijte našich služeb. Spojte se s námi, vysvětlíme si vše potřebné a sami se pak rozhodnete, jestli nám vaši stěhovací akci svěříte, nebo ne. Jsme féroví, proto naše cenové kalkulace neobsahují žádné skryté poplatky, kterými bychom vás po skončení akce mohli překvapit. To ale není náš styl, jestli vás chceme něčím překvapit, tak zejména precizně provedenou prací a individuálním lidským přístupem ke každému zákazníkovi.