Spolehlivá stěhovací firma

Najít spolehlivou firmu, které můžete důvěřovat, není v dnešní době úplně jednoduché, ale naštěstí to není nemožné. Často se můžete setkat s firmou, která má největší důraz na „píár“, ale samotné služby dost pokulhávají. My ze Stěhování bez dřiny si na nic nehrajeme, jednáme fér a spolehlivě.

Spokojený zákazník

Proč takto? Protože věříme, že jedině důvěra mezi zákazníkem a dodavatelem vede ke zdárnému konci a hlavně spokojenosti všech zúčastněných stran. Nabízíme lidský a individuální přístup, díky kterému se na trhu se stěhovacími službami pohybujeme již přes třicet let, to už je poměrně pádný důvod, proč si dovolujeme naši firmu „oštítkovat“ slůvkem spolehlivá.

Za nikoho se neschováváme

Protože si na nic nehrajeme, tak i na našich stránkách naleznete fotografie a videa pouze z našich akcí s pracovníky naší firmy. Nejsou to žádná promo videa s herci.

U zákazníků jsme se často setkali s tím, že si objednali nějakou jinou firmu, domluvili si s ní termín a nakonec nikdo nepřijel. Takové jednání my odsuzujeme. Když máme s někým domluvenou zakázku, tak termín platí, rozhodně vás nepustíme k vodě, protože jsme získali nějakou výhodnější nabídku. To je z našeho pohledu cesta do pekel.

Stěhování máme rádi

Stěhování je činnost, která nás baví, máme s ní dlouholeté zkušenosti a věříme, že až budete plánovat stěhování u vás v rodině či firmě, že se na nás obrátíte.