Naše firma A+A Renax, s.r.o. – stěhování Brno provádí veškeré stěhování a vyklízení, především na území města Brna. To proto, protože v tomto městě naše stěhovací firma v roce 1993 vznikla a doposud podniká a má své sídlo. Zatím statečně odolává nájezdům Pražských Pepíků, kterým je již Praha malá a myslí si, že v Brně jim bude lépe a stěhování umí lépe než Brňáci. Doufejme, že jim v Brně lépe nebude a Brňáci dají přednost levnější Brněnské firmě s tradicí.

Krom stěhování provádí naše stěhovací firma i vyklízení prostor s ekologickou likvidací odpadu. Může se jednat o úklid půdy a sklepa, nebo vyčištění společných prostor v domě od zapomenutého a nepoužívaného harampádí. Také Vám vyklidíme byt, nebo dům, třeba jedná-li se o nechtěnou pozůstalost. Celou záležitost můžeme řešit zcela samostatně, bez Vašeho zásahu, čímž Vám ušetříme mnoho starostí. Naši ryclí a ochotní stěhováci vše zabalí a vystěhují na nákladní auto. Následně vše roztřídí a rozvezou na určená místa, kde naši obchodní partneři vše akologicky zlikvidují. Pokud se jedná pouze o jeden, nebo pár kousků, lze tento odpad likvidovat na sběrném dvoře, kde občan může určité množství určitého odpadu likvidovat zdarma. Alespoň v Brně. Takový sběrný dvůr je v každé čtvrti a informaci o něm Vám dá třeba úřad Vaší městské části. Dnes již nikdo nemusí vozit odpad do lesa a zakládat nové černá skládky. Uložení odpadu na sběrném dvoře je totiž levné a pohodlné. Přesto se najdou, říci lidé je nesmysl, spíše prasata, kteří to dělají. Jistě museli vynaložit větší usilí, než při odvozu na ekodvůr.

To s naší firmou není možné. Provádíme vyklízení a likvidaci odpadu tak dlouho, že naši specialisté přesně vědí co a kam nejvýhodněji uložit. Na požádíní Vám předáme od každého uložení odpadu doklad, takže budete moci snadno prokázat, že nejste jeden z těch, který pohazuje svůj odpad všude kolem sebe.