Stěhování během fotbalového Eura 2020

Fotbalové EURO 2020 startuje paradoxně v roce 2021 a to konkrétně 11.6.2021. Říkáte si, co to má co společného se stěhováním? Ačkoli se to nezdá, tak hodně.

Na stěhování nejsou myšlenky

Převážně mužská část populace bude chtít sledovat nejen zápasy naší reprezentace. A to je časově náročná záležitost. Na měsíc budou mít zcela jiné myšlenky, než shánět pomocníky a vybavení na přestěhování čehokoli.

Proto jsme tu my ze Stěhování bez dřiny, abychom vám pomohli i v tomto fotbalovém období 🙂 Soustřeďte se na podporu našeho národního týmu a realizaci vaší stěhovací akce přenechte nám, odborníkům, kteří se stěhování věnují již více jak třicet let.

Vybereme nejvíce vyhovující termín

Nabízíme individuální přístup a stanovení termínu i času, který vám bude nejvíce vyhovovat. Samozřejmě je důležité nás oslovit s dostatečným předstihem, abychom vás mohli zařadit do našeho pracovního kalendáře.

Držme společně našemu týmu palce! Zároveň budete mít zajištěnu vaši stěhovací akci od A do Z, takže žádné zbytečné stresování a shon okolo. Tuto práci zajistí stěhováci ze Stěhování bez dřiny!