Mnoho lidí si myslí, že stěhování obnáší jen partu silných chlapů, kteří vše vynesou z bytu na nákladní auto, následně vše převezou na novou adresu a zase vše vynosí do bytu, nebo do domu. Tak tomu ale dnes již není. Stěhováci jsou dnes mnohem většími profesionály a tlak zákazníků, je nutí  věnovat se více ochraně stěhovaného nábytku a vybavení. 

Profesionálové ze stěhovací firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno nabízí kompletní balící servis, včetně zapůjčení přepravek, krabic a obalového materiálu. Pokud si potřebujete zmíněný materiál ponechat, stěhovací firma Renax Vám jej velice levně odprodá. Balení a ochrana stěhovaných věcí se výrazně navzájem liší, Jinak se balí nábytek a ostatní věci z bytu, který se stěhuje jen o ulici vedle, jinak věci, které projedou stěhovacím vozem „půl světa“ a jinak se bude balit třeba klavír, nebo obráběcí stroj.

Pokud s touto problematikou nemáte žádné zkušenosti, stěhováci z firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno Vám rádi a fundovaně poradí, navrhnou nejvhodnější řešení a v případě potřeby dodají i potřebný materiál. Mohou Vám samozřejmě i vše zabalit a odstěhovat. Nezapomeňte, že důkladná ochrana a zabalení stěhovaných věcí maximálně minimalizuje ztráty a škody způsobené třeba otřesy v autě při přepravě a podobně. Vaše starosti s přípravou stěhování a se správným zabalením stěhovaných věcí Vám rádi pomohou profesionálně a levně vyřešit stěhováci z firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno.