Venku začala zima, ale to není žádný důvod, proč by firma Stěhování bez dřiny nemohla vykonávat své řemeslo. Stěhujeme i v těchto těžkých podmínkách nejen v nížinách, ale i na horách. Nás stěhování baví a úsměv na tváři nám nezkazí ani první sněhové vločky či kluzký povrch na silnici.

Na obtížné podmínky jsme dobře připraveni a díky našim dlouhodobým zkušenostem víme, jak v těchto zimních podmínkách zajistit stěhované vybavení, aby nedošlo k jeho poškození.

Pro zájemce zajišťujeme i stěhování na horách a to z jakékoliv lokality. Stačí, když nám zašlete poptávku, odkud kam chcete stěhovat (samozřejmě s upřesněním co se bude stěhovat) a my pro vás připravíme cenovou nabídku. Zároveň se s vámi spojíme, abychom doladili detaily a na nic se nezapomnělo. Není tedy žádný problém zajistit např. akci stěhování Hradec Králové – Špindlerův Mlýn atp.

Nenechte se tedy odradit tímto počasím a nebojte se, že by se vaše stěhovací akce nerealizovala. Firma Stěhování bez dřiny nabízí stěhovací služby na klíč v jakémkoliv počasí. Vše je o vzájemné domluvě a individuálním přístupu. Právě díky tomu máme velké množství spokojených zákazníků, kteří naše služby doporučují svému okolí.

Děkujeme za vaši důvěru a přejeme klidný předvánoční čas.