Stěhování domácností, bytů a rodinných domů se řadí mezi nejčastější stěhovací akce u většiny firem, které podnikají v tomto oboru. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, tak se jednotlivé stěhovací akce od sebe liší. Důvodem je to, že pokaždé stěhujete jiného člověka s jiným životním stylem, názory, potřebami atp. Od toho se odvíjí i samotná stěhovací akce.

Právě tato různorodost a rozmanitost jednotlivých stěhovacích akcí dělá toto řemeslo krásným. Poznávat nové lidi a nové oblasti v rámci naší republiky, to je jedním z motorů, proč se této práci věnovat.

Jak stěhování probíhá?

Většinou se provede osobní obhlídka prostorů, ve kterých bude stěhování probíhat a následně se připraví časový harmonogram včetně vytvoření cenové nabídky. Stěhování rodinných domů a bytů vyžaduje důkladnou přípravu stejně jako jiné stěhovací akce (stěhování archivů, škol, knihoven, úřadů, nemocnic, zámků atp.). Je to důležité z toho důvodu, aby během stěhovací akce nedošlo k poškození stěhovaného vybavení. Pokud bychom šli až do krajních mezí a podobná situace nastala, pak je třeba mít na paměti, že stěhovací firma je proti podobným „karambolům“ pojištěna. V případě, že si stěhujete sami, pak vše děláte na vlastní riziko.

Po schválení ceny a termínu stěhování je to již „jednoduché“. Vyškolení pracovníci vystěhují objekt a převezou vybavení do nového objektu, kde rozmístí stěhované vybavení dle přání zákazníka.

Firma Stěhování bez dřiny se zaměřuje na vybrané lokality v rámci celé České republiky. Využijte jejich služeb jako např. stěhování Kolín, stěhování Poděbrady, stěhování Trutnov, stěhování Liberec, stěhování Hlinsko, stěhování Jaroměř, stěhování Pardubice, stěhování Praha, Brno, Jihlava atp.