Dovolte nám nejprve několik slov o naší stěhovací firmě. S naší firmou Stěhování bez dřiny se můžete setkávat již více jak 20 let. Založena byla již v roce 1989. Od té doby se změnila spousta věcí. I v našem oboru se neustále setkáváme s novinkami zejména v oblasti stěhovacího vybavení.

Pokud porovnáme náš vozový park na začátku naší existence se současným stavem, můžeme s jistotou říci, že jsme o velký kus dále. Důkazem toho je rostoucí počet našich spokojených zákazníků po celé republice.

Co stěhujeme?

Dalo by se říci, že všechno. Naše služby mohou využít jak domácnosti, tak i firemní zákazníci. Stěhujeme nábytek, hudební nástroje, stroje, trezory, historické předměty, archivy, depozitáře, školy, nemocnice…vyklízíme objekty atd.

Kde stěhujeme?

Oblast působnosti naší firmy je neomezená, rádi pro Vás připravíme cenovou kalkulaci, ať už se jedná o jakoukoliv stěhovací akci v naší republice. Pokud bychom měli vypsat některé z lokalit, pak to jsou: Trutnov, Mladá Boleslav, Jičín, Pardubice, Liberec, Kutná Hora, Čáslav, stěhování Dvůr Králové nad Labem, Turnov, Jablonec nad Nisou, Hradec Králové, Praha, Brno, Jihlava, stěhování Poděbrady, Kolín, Nymburk, Broumov, stěhování Hořice a mnohé další.