Dodnes velmi radostně vzpomínáme na stěhování Gymnázia J.K. Tyla v Hradci Králové. Jednalo o velmi náročnou stěhovací akci a to ve všech směrech. Důležité je však to, že to kluci stěhovácký ze Stěhování bez dřiny nevzdali a zabojovali tak, aby na konci byla spokojenost vedení školy a všech jejich zaměstnanců.

Vše je řešitelné

Tak je to ale se vším. Pokud se zaleknete jakéhokoliv problému a nesnažíte se s ním bojovat, pak těžko můžete v životě něčeho dosáhnout. Vždy se jedná jen o to, nevzdát to a poprat se o rychlý a kvalitní výsledek. Každá situace, v tomto případě každá stěhovací akce, se dá vyřešit, na to nikdy nezapomínejte.

Spokojenost vedení školy

Jsme moc rádi, že se nám to podařilo i v tomto případě, v čemž nás utvrdilo i samotné vedení gymnázia, které nám zaslalo děkovný dopis, který je zveřejněný i na našich webových stránkách www.stehovanibezdriny.cz/hradec-kralove.php. Tohoto si opravdu moc vážíme, že se nám podařilo odvézt dobrou, poctivou a kvalitní práci. A to i přesto, že měla být realizována v omezeném časovém úseku.

A proč tomu tak bylo a je? Z velké části je to o tom, že nás naše práce baví a to je to hlavní. Toto je mo důležité. Aby naše práce měla výsledky, musí nás bavit. V opačném případě by to určitě nebylo takové a to rozhodně nechceme.

S přáním kluci stěhovácký ze Stěhování bez dřiny.