Stěhujem se, stěhujme se, kdo pak nám to zařídí? Tátu bolí zrovna záda a syn ten je jen líný. Zavoláme stěhováky, ti si se vším poradí. Bez dřiny a bez starostí, nám se vždycky podřídí.

Na úvod trochu úsměvný remake naší lidové písně Pec nám spadla… Co jsme tím chtěli naznačit? Zkrátka to, že lidé by se měli obracet na zkušené pracovníky. Jsme sice národ kutilů a většina z nás si myslím, že umí vše a nepotřebují s tím pomoci, ale ve skutečnosti je vhodnější si alespoň některé záležitosti nechat obstarat profesionály. Jedním z příkladů je i stěhování. Pokud chcete mít vše bez starostí, je třeba to nechat na stěhováky. Vy se pak v klidu můžete soustředit na ty příjemnější věci spojené se stěhováním a věnovat se své práci, rodině, studiím…

Ptáte se jakou firmu?

Ono se řekne, zavolejte stěhováky, ale jaké? Firem v této oblasti je celá řada, tak jak poznat, která z nich je důvěryhodná? Přesný návod, bohužel, neexistuje. Nicméně vždy je dobré si s danou firmou pohovořit. Už podle telefonátu poznáte, zda mají přehled. Většinou se vás budou dotazovat na co nejvíce věcí, aby zjistili o jakou zákazku jde, co a kde se bude stěhovat, jaké mohou nastat komplikace atd. Čím více dotazů, tím lépe. Zároveň si nenechte nic nutit. Dále si zkuste zjistit reference ve vaší lokalitě, pokud je to kvalitní firma, jistě již nějaké stěhovací akce ve vašem okolí realizovala.

Máte vybráno?

Máte již vybranou firmu, která pro vás zajistí stěhování? Pak je to již jen o tom, abyste vše společně naplánovali. Vybrat termín stěhování, tak aby vám vyhovoval, připravit věci k přestěhování a následně se vydat na trasu stěhovací akce, třeba Turnov – Pardubice, pokud se jedná o stěhování z Turnova do Pardubic 🙂 Samozřejmě to je jen příklad.

Přejeme vám, ať se i vaše stěhovací akce vydaří bez stresu!