Skip to main content

Stěhování cenností

Stěhování cenností

Navštěvujte rádi muzea, zámky, hrady, galerie? Čas od času je třeba některé starožitnosti a cennosti přestěhovat, ať už z důvodu přemístění na jiné místo expozice, nebo z důvodu rekonstrukce či jakéhokoliv jiného důvodu. V těchto případech přichází na řadu pomoc od profesionálních stěhovacích firem.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování Brno – A+A RENAX, s.r.o. je firma, která ve městě Brně provádí stěhovací služby, vyklízení a autodopravu již řadu let. Je to firma, která je ochotna a schopna splnit i ty nejsložitější požadavky svých zákazníků.

Stěhování těžkých věcí – Renax Brno

Stěhování těžkých věcí – Renax Brno

Stěhování těžkých věcí může být pro někoho relativně velkým problémem. Vše by člověk přestěhoval i sám za pomocí přátel a rodiny, ale jak odstěhovat klavír, nebo trezor? Tento problém budete především řešit při stěhování bytu, ale také můžete stěhovat firmu, kde mohou být těžké stroje a podobné vybavení. Nezbude Vám asi nic jiného, než oslovit […]

Stěhování v Brně – Brněnská stěhovací sl

Stěhování v Brně – Brněnská stěhovací služba Renax.

Stěhovací služba v Brně je především A+A Renax, s.r.o. Je to zkušená firma s dlouholetou tradicí a především pro české zákazníky. To už jen proto, že tato firma zůstala věrná klasickému názvu bez různých cizích slovních přídavků jako třeba moving a podobně.

Stěhování starožitností

Stěhování starožitností

Většina z domácností uchovává vzácné umělecké předměty, sbírky či jiné starožitnosti z generace na generaci. V případě, že je nutné tyto předměty přestěhovat, přibudou každému z nás vrásky v obličeji. Strach z poškození je veliký a ne každý má potřebné stěhovací vybavení. Nejedná se ale jen o domácnosti. Podobný problém a to ve větším měřítku […]