Stěhování starožitností a cenností

Navštěvujte rádi muzea, zámky, hrady, galerie? Čas od času je třeba některé starožitnosti a cennosti přestěhovat, ať už z důvodu přemístění na jiné místo expozice, nebo z důvodu rekonstrukce či jakéhokoliv jiného důvodu. V těchto případech přichází na řadu pomoc od profesionálních stěhovacích firem.

Stěhování bez dřiny je na tyto akce plnohodnotně připravena, čemuž odpovídá používané vybavení i přístup zvoleného pracovního týmu. Využijte našich služeb. Naše slovo platí, zpětně nenavyšujeme ceny stanovené předem.

Realizované zakázky podobného rozsahu

Firma Stěhování bez dřiny není v této oblasti žádným nováčkem. Na svém kontě máme velké množství akcí v muzeích, zámcích, galeriích atp. Jsme rádi, že jsou tyto instituce s našimi službami spokojené, což dokládá i ochota poskytnout případným zájemcům kladné reference.

V posledních letech jsme zajišťovali například stěhování muzea v Hořicích, stěhování orchestrionu do muzea v Úpici, stěhování exponátů Státního zámku Opočno, Zákupy či Lemberk.

Vždy odvádíme naše maximum, aby se při žádné stěhovací akci nic nepoškodilo a vše proběhlo dle předem domluvených podmínek.