Skip to main content

Stanovte si své priority

Stanovte si své priority

Jste domácnost, firma, úřad, škola… chystáte se poptat firmu, která pro vás zajistí nějaké služby. Protože se zabýváme stěhováním, zůstaneme i v tomto článku v našem oboru. Dříve, než se pustíte do kontaktování těchto firem si pečlivě promyslete, co jsou vaše priority, které rozhodnou o vítězi.

Stěhováci vám pomohou od starostí

Stěhováci vám pomohou od starostí

Když se zamyslíte nad tím, jak vám mohou stěhováci pomoci, co vás napadne? Většina odpovědí je ve smyslu, že vám pomůžou přemístit například nábytek z jednoho místa na druhé. Tak se to samozřejmě dá také zjednodušit, ale není to úplně přesné. Stěhování je i o něčem jiném…

Jak najít solidní firmu na stěhování?

Jak najít solidní firmu na stěhování?

V dnešní době se na trhu pohybuje spousta firem, které nabízí levné stěhování. Ovšem ne každá z těchto společností nabízí dostatečně kvalitní a solidní služby. Jak tedy objevit solidní firmu? Nabízíme několik tipů, které mohou pomoci.

Stěhování Brno – stěhování chat a rekrea

Stěhování Brno – stěhování chat a rekreačních objektů

Jak se zdá, sezona definitivně končí a rekreanti se ze svých chat, chalup a zahrádek budou stěhovat do teplejších příbytků. Dříve to bylo asi snazší, protože ke stěhování nebylo tolik věcí a ani se asi tak moc chaty a chalupy během zimy nevykrádaly. Nebo nebylo tolik zlodějů a bezdomovců? Těžko říci. 

Stěhování Brno a správná objednávka stěh

Stěhování Brno a správná objednávka stěhování.

Objednat  si stěhování v Brně, ale nejenom v Brně se jeví jako zcela jednoduchá záležitost. Dnes přece stačí kdekoliv,  zvednout telefon a vytočit číslo 602755628, telefonní číslo Brněnské stěhovací firmy A+A RENAX, s.r.o. – stěhování Brno a říci jméno, popřípadě adresu.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování v Brně s firmou Renax.

Stěhování Brno – A+A RENAX, s.r.o. je firma, která ve městě Brně provádí stěhovací služby, vyklízení a autodopravu již řadu let. Je to firma, která je ochotna a schopna splnit i ty nejsložitější požadavky svých zákazníků.

Stěhování těžkých věcí – Renax Brno

Stěhování těžkých věcí – Renax Brno

Stěhování těžkých věcí může být pro někoho relativně velkým problémem. Vše by člověk přestěhoval i sám za pomocí přátel a rodiny, ale jak odstěhovat klavír, nebo trezor? Tento problém budete především řešit při stěhování bytu, ale také můžete stěhovat firmu, kde mohou být těžké stroje a podobné vybavení. Nezbude Vám asi nic jiného, než oslovit […]

Stěhování v Brně – Brněnská stěhovací sl

Stěhování v Brně – Brněnská stěhovací služba Renax.

Stěhovací služba v Brně je především A+A Renax, s.r.o. Je to zkušená firma s dlouholetou tradicí a především pro české zákazníky. To už jen proto, že tato firma zůstala věrná klasickému názvu bez různých cizích slovních přídavků jako třeba moving a podobně.

Stěhování bez dřiny

Stěhování bez dřiny

Dovolte nám nejprve několik slov o naší stěhovací firmě. S naší firmou Stěhování bez dřiny se můžete setkávat již více jak 20 let. Založena byla již v roce 1989. Od té doby se změnila spousta věcí. I v našem oboru se neustále setkáváme s novinkami zejména v oblasti stěhovacího vybavení. Pokud porovnáme náš vozový park […]