Stěhování v domácnostech

Když se zamyslíte nad tím, jak vám mohou stěhováci pomoci, co vás napadne? Většina odpovědí je ve smyslu, že vám pomůžou přemístit například nábytek z jednoho místa na druhé. Tak se to samozřejmě dá také zjednodušit, ale není to úplně přesné. Stěhování je i o něčem jiném…

Získejte čas na jiné věci

Ptáte se, co dalšího vám mohou nabídnout? My se na to díváme ještě trochu jinak. Nejde totiž o „pouhé“ přemístění vybavení, ale kompletní naplánování a zajištění akce včetně příprav, zajištění parkovacího místa, obalového materiálu a mnoho dalšího. To všechno byste si museli zařizovat sami, pokud byste stěhování nechtěli svěřit do rukou odborné firmy.

Stěhovací firma vám tak ušetří poměrně dost starostí a hlavně času, který byste tímto museli trávit a budete se tak moci věnovat jiný pro vás důležitějším věcem. Zapomeňte na starosti a stresy, které se s touto životní událostí často spojují. V případě, že nepadnete do spárů nějaké podvodné firmy, pak si buďte jisti, že stěhování proběhne hladce a vy na něj budete vzpomínat pouze pozitivně.

S námi je stěhování hračkou

My ze Stěhování bez dřiny si zakládáme na tom, abyste jako zákazníci byli spokojení. Naše služby můžete využít například v Mladé Boleslavi, Liberci, Turnově, Kolíně, Pardubicích a takto bychom mohli pokračovat. Máme za sebou už velké množství menších i větších stěhovacích akcí včetně zakázek typu stěhování zámků, hradů, škol… Nejsme zaměřeni pouze na domácnosti, naše služby ocení i firemní klienti, kteří potřebují přestěhovat kancelář či sklad.

Těšíme se na spolupráci s vámi. Kontaktujte nás a uvidíte, že vás nezklameme.