Co je stěhování kanceláří a firem? Jde o stěhování úřadů, firem a institucí. Také ale o stěhování třeba obchodu, školy, skladu, dílny, laboratoře a všeho co s výše uvedeným souvisí.

Do této kategorie patří i stěhování  těžkých věcí jako jsou trezory, klavíry, stroje, bankomaty, automaty, záložní zdroje, klimatizační jednotky a podobně. O stěhování těžkých věcí se můžete podrobněji informovat na naších stránkách www.stehovani-brno.com. I takové stěhování realizujeme v Brně, mimo Brno a kdekoliv v EU.

Co se stěhuje.

V tomto případě se stěhuje naprosto vše co máte ve firmě, v kanceláři, či v provozovně. Stěhuje se kancelářský nábytek, kopírky, tiskárny, plotry. Také dílenské vybavení včetně strojů, vybavení obchodů, škol, laboratoří a vše co potřebujete. Rádi Vám poskytneme profesionální a kompletní stěhovací servis.

Jak Vám se stěhováním ještě pomůžeme.

Uděláme vše co je v našich silách, co by Vám stěhování firmy v Brně, nebo mimo Brno usnadnilo. Budeme se snažit aby stěhování proběhlo co nejrychleji. Maximálně budeme eliminovat ztráty, které stěhování a odstavení Vaší firmy způsobí.

Pokud hodláte realizovat opravdu velké a náročné stěhování, navštívíme Vás a na místě vše probereme. Poradíme jak nejlépe vše zabalit a přichystat. Navrhneme nejlepší a ekonomicky nejvýhodnější způsob stěhování, sestavíme orientační cenu.

U malého stěhování běžného bytu, třeba 2+1 jsme tyto záležitosti schopni alespoň přibližně řešit po telefonu. Máte-li však nějaké pochyby, nebo neobvyklé problémy, rádi navštívíme před stěhováním i Vás – uživatele malého bytu.

Aby jste měli vše dobře zabaleno a ochráněno proti případnému poškození, zapůjčíme Vám přepravky a dodáme obalový materiál. Nejčastěji používáme bublinkovou folii, strečovou (smršťovací) folii, lepící pásku, karton a netkané textilie. V případě potřeby zapůjčíme i palety, nebo jiné prostředky k usnadnění balení a manipulace.

Udělejte první krok k Vašemu bezproblémového a bezpečnému stěhování. Zavolejte nám a objednejte si naše služby. S námi se stěhování nemusíte bát, děláme to již dlouho a umíme to opravdu dobře.